Porażka na zakończenie rundy jesiennej
2017-11-06

W ostatnim meczu rundy jesiennej drużyna rezerw uległa 0:2 liderowi I ligi grupy północnej.

Poznań, 4.11.2017, g.11.00, Stadion, ul. Harcerska

TS Polonia Poznań - ZSGE Medyk II Konin 2:0 (0:0)

ZSGE Medyk II Konin - Natalia Dominiczak - Paulina Mazurkiewicz (60' Aleksandra Stasiak), Wiktoria Janik, Weronika Helińska, Joanna Trybus, Karolina Łaniewska (60' Aleksandra Żurek) - Faustyna Sikorska, Klaudia Łasicka, Weronika Piasecka (60' Klaudia Nogalska), Weronika Szmatuła (60' Anna Zając) - Sara Budna (60' Karolina Majda) [Trener - Janusz Gajewski]

Opinia pomeczowa - Aleksandra Stasiak: "Dzisiaj rozegrałyśmy mecz z trudnym przeciwnikiem, jakim była Polonia. W pierwszej połowie meczu stworzyłyśmy klarowne sytuacje strzeleckie, których nie potrafiłyśmy wykorzystać. Początkowa faza drugiej połowy przyniosła prowadzenie gospodyniom, po golu z rzutu rożnego. Próbowałyśmy doprowadzić do remisu, ale w końcówce meczu jeden z kontrataków zakończył się skutecznym strzałem i Polonia trafila drugi raz do naszej bramki, ustalając wynik. Po meczu prowadzonym w dobrym tempie i obfitującym w walkę, piłkarki z Poznania zdobyły kolejne punkty i zachowały fotel lidera. Gratulujemy zawodniczkom Polonii, a my z porażki postaramy się wyciągnąć właściwe wnioski".