Pożyteczna potyczka z Partizánem Bardejów
2018-02-14
Pożyteczna potyczka z Partizánem Bardejów

To był bardzo pożyteczny sparing – tak dzisiejszy towarzyski mecz z Partizánem Bardejów podsumował trener Roman Jaszczak. Koninianki wygrały z mistrzem i obecnym liderem słowackiej ekstraklasy 6:0 (2:0).

 

Wynik spotkania otworzyła w 17. minucie kapitan konińskiej drużyny, Anna Gawrońska. Do przerwy na listę strzelczyń, w 22. minucie, wpisała się także Karolina Majda. Dwanaście minut po zmianie stron na 3:0 podwyższyła Nikol Kaletka, która pokonała bramkarkę gospodarzy także w 90. minucie. Wcześniej piłkę z w bramce Partizánu umieściły: Julia Gawlak-Socka (’64) i po raz drugi Anna Gawrońska (’85). – Przeciwniczki zagrały agresywną piłkę, momentami na pograniczu faulu. To sprawiło, że mecz był dla nas bardzo pożyteczny. Tak będzie wyglądała dla nas wiosna w ekstralidze. Wszystkie drużyny będą się szykowały na Medyka, więc w każdym meczu możemy spodziewać się podobnej gry rywalek – powiedział po dzisiejszym sparingu trener Medyka Konin, Roman Jaszczak. Nasze piłkarki zmierzą się z mistrzem Słowacji ponownie w tę sobotę (17 lutego) o godz. 16.00. Będzie to ostatni punkt zimowego zgrupowania Medyka w Bardejowie.

 

Medyk Konin: Monika Sowalska (’46 Emily Dolan) – Mariana Iwaniszyn (’70 Aleksandra Żurek), Klaudia Olejniczak, Radosława Sławczewa (’60 Weronika Helińska), Sandra Sałata (’46 Krystyna Sikora), Natalia Chudzik (’46 Klaudia Łasicka) – Anna Zając (’46 Aleksandra Stasiak), Patrycja Balcerzak, Nikol Kaletka – Karolina Majda (’46 Julia Gawlak-Socka), Anna Gawrońska


Najbliższy mecz
strzalka do daty
..
godzina:
VS
/
Tabela Ekstraligi
DRUŻYNA MECZ PUNKTY
1 Górnik Łęczna 0 0
2 Medyk Konin 0 0
3 Czarni Sosnowiec 0 0
4 AZS PWSZ Wałbrzych 0 0
5 UKS SMS Łódź 0 0
6 Olimpia Szczecin 0 0
7 Mitech Żywiec 0 0
8 AZS UJ Kraków 0 0
9 AZS PSW Biała Podlaska 0 0
10 AZS Wrocław 0 0
11 Unifreeze Górzno 0 0
12 Sportowa Czwórka Radom 0 0
Kalendarz wydarzeń
Dołącz do nas na Facebooku
Tweetuj z nami
Partner generalny
Miasto Konin
Sponsor tyturalny
Sponsorzy główni
ART-METAL PKS La Perle Marzena Pałasz Hotel Atut Wysowianka Kupiec Grupa LBT
Sponsorzy techniczni
Nike Futbol Sport Livestreamhd Grakom
Patroni medialni
Meloradio LM Przegląd koniński Wirtualny Konin infoKonin.pl Głos Wielkopolski TVP 3 Poznań
Copyright© KKPK Medyk POLOmarket Konin 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.
sport success