Znów wysoka wygrana z Partizánem. Koniec zgrupowania w Bardejowie
2018-02-17
Znów wysoka wygrana z Partizánem. Koniec zgrupowania w Bardejowie

Medyk Konin po raz drugi pokonał wysoko mistrza Słowacji – drużynę Partizána Bardejów. Na zakończenie drugiego zimowego zgrupowania nasze piłkarki wygrały 6:1 (5:0).

 

W pierwszej połowie mistrzynie Polski zagrały pierwszym składem. Miało to odzwierciedlenie w wyniku. W ciągu 45 minut nasze panie zdobyły pięć bramek, nie tracąc przy tym ani jednego trafienia. Po zmianie stron sztab szkoleniowy dał szansę gry wszystkim młodym piłkarkom. Druga odsłona rywalizacji zakończyła się jednobramkowym remisem. Gole w dzisiejszej potyczce z Partizánem zdobyły: Patrycja Balcerzak (x3), Anna Gawrońska, Aleksandra Stasiak i Nikol Kaletka. – Do przerwy na boisku prezentował się pierwszy skład Medyka. Dzięki fajnej grze udało nam się wypracować wysokie prowadzenie. Moje podopieczne dobrze realizowały założenia taktyczne. Po zmianie stron na boisku pojawiła się konińska młodzież i obraz rywalizacji się wyrównał. To było kolejne udane, dobrze przepracowane zgrupowanie. Najbardziej cieszy mnie to, że dotarliśmy do końca cali i zdrowi. Do tego dochodzi wyśmienita atmosfera. Mogę śmiało powiedzieć, że tworzymy drużynę – powiedział po zgrupowaniu w Bardejowie Roman Jaszczak, trener Medyka Konin.

 

Tuż po dzisiejszym sparingu piłkarki Medyka wyjechały do Konina. W poniedziałek czeka je odnowa biologiczna. W pozostałe dni przyszłego tygodnia będą szlifować taktykę i regenerować się przed pierwszym meczem o stawkę w 2018 roku. Ten zaplanowano na przyszłą sobotę, 24 lutego. Medyk zagra wtedy na wyjeździe, w ramach ćwierćfinału Pucharu Polski, z Czarnymi Sosnowiec.

 

 

Skład Medyka w 1. połowie: Emily Dolan – Krystyna Sikora, Klaudia Olejniczak, Sandra Sałata, Nicole Zając, Aleksandra Stasiak – Mariana Iwaniszyn, Patrycja Balcerzak, Nikol Kaletka – Anna Gawrońska, Karolina Majda.

 

Skład Medyka w 2. połowie: Monika Sowalska – Krystyna Sikora, Weronika Helińska, Radosława Sławczewa, Nicole Zając, Aleksandra Stasiak, Aleksandra Żurek, Anna Zając, Klaudia Łasicka – Nikol Kaletka, Julia Gawlak-Socka.

 


Najbliższy mecz
27 kolejka Ekstraligi
strzalka do daty
27.05.2018
godzina: 16:00
Medyk Konin
VS
Medyk Konin
Górnik Łęczna
/
Medyk Konin
Tabela Ekstraligi
DRUŻYNA MECZ PUNKTY
1 Górnik Łęczna 26 68
2 Medyk Konin 26 61
3 Czarni Sosnowiec 26 61
4 AZS PWSZ Wałbrzych 26 47
5 UKS SMS Łódź 26 34
6 Olimpia Szczecin 26 29
7 Mitech Żywiec 26 32
8 AZS UJ Kraków 26 29
9 AZS PSW Biała Podlaska 26 23
10 AZS Wrocław 26 21
11 Unifreeze Górzno 26 17
12 Sportowa Czwórka Radom 26 15
Kalendarz wydarzeń
Dołącz do nas na Facebooku
Tweetuj z nami
Partner generalny
Miasto Konin
Sponsor tyturalny
Sponsorzy główni
ART-METAL PKS La Perle Marzena Pałasz Hotel Atut Wysowianka Kupiec Grupa LBT
Sponsorzy techniczni
Nike Futbol Sport Livestreamhd Grakom
Patroni medialni
Meloradio LM Przegląd koniński Wirtualny Konin infoKonin.pl Głos Wielkopolski TVP 3 Poznań
Copyright© KKPK Medyk POLOmarket Konin 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.
sport success