Znów wysoka wygrana z Partizánem. Koniec zgrupowania w Bardejowie
2018-02-17
Znów wysoka wygrana z Partizánem. Koniec zgrupowania w Bardejowie

Medyk Konin po raz drugi pokonał wysoko mistrza Słowacji – drużynę Partizána Bardejów. Na zakończenie drugiego zimowego zgrupowania nasze piłkarki wygrały 6:1 (5:0).

 

W pierwszej połowie mistrzynie Polski zagrały pierwszym składem. Miało to odzwierciedlenie w wyniku. W ciągu 45 minut nasze panie zdobyły pięć bramek, nie tracąc przy tym ani jednego trafienia. Po zmianie stron sztab szkoleniowy dał szansę gry wszystkim młodym piłkarkom. Druga odsłona rywalizacji zakończyła się jednobramkowym remisem. Gole w dzisiejszej potyczce z Partizánem zdobyły: Patrycja Balcerzak (x3), Anna Gawrońska, Aleksandra Stasiak i Nikol Kaletka. – Do przerwy na boisku prezentował się pierwszy skład Medyka. Dzięki fajnej grze udało nam się wypracować wysokie prowadzenie. Moje podopieczne dobrze realizowały założenia taktyczne. Po zmianie stron na boisku pojawiła się konińska młodzież i obraz rywalizacji się wyrównał. To było kolejne udane, dobrze przepracowane zgrupowanie. Najbardziej cieszy mnie to, że dotarliśmy do końca cali i zdrowi. Do tego dochodzi wyśmienita atmosfera. Mogę śmiało powiedzieć, że tworzymy drużynę – powiedział po zgrupowaniu w Bardejowie Roman Jaszczak, trener Medyka Konin.

 

Tuż po dzisiejszym sparingu piłkarki Medyka wyjechały do Konina. W poniedziałek czeka je odnowa biologiczna. W pozostałe dni przyszłego tygodnia będą szlifować taktykę i regenerować się przed pierwszym meczem o stawkę w 2018 roku. Ten zaplanowano na przyszłą sobotę, 24 lutego. Medyk zagra wtedy na wyjeździe, w ramach ćwierćfinału Pucharu Polski, z Czarnymi Sosnowiec.

 

 

Skład Medyka w 1. połowie: Emily Dolan – Krystyna Sikora, Klaudia Olejniczak, Sandra Sałata, Nicole Zając, Aleksandra Stasiak – Mariana Iwaniszyn, Patrycja Balcerzak, Nikol Kaletka – Anna Gawrońska, Karolina Majda.

 

Skład Medyka w 2. połowie: Monika Sowalska – Krystyna Sikora, Weronika Helińska, Radosława Sławczewa, Nicole Zając, Aleksandra Stasiak, Aleksandra Żurek, Anna Zając, Klaudia Łasicka – Nikol Kaletka, Julia Gawlak-Socka.

 


Najbliższy mecz
18. kolejka ekstraligi
strzalka do daty
28.03.2018
godzina: 11:00
Medyk Konin
VS
Medyk Konin
Olimpia Szczecin
/
Medyk Konin
Tabela Ekstraligi
DRUŻYNA MECZ PUNKTY
1 Medyk Konin 15 42
2 Górnik Łęczna 15 40
3 Czarni Sosnowiec 15 33
4 AZS PWSZ Wałbrzych 15 29
5 UKS SMS Łódź 16 24
6 Mitech Żywiec 16 20
7 AZS UJ Kraków 16 17
8 AZS PSW Biała Podlaska 15 14
9 Olimpia Szczecin 16 13
10 Unifreeze Górzno 16 10
11 Sportowa Czwórka Radom 16 9
12 AZS Wrocław 15 8
Kalendarz wydarzeń
Dołącz do nas na Facebooku
Tweetuj z nami
Partner generalny
Miasto Konin
Sponsor tyturalny
Sponsorzy główni
ART-METAL PKS La Perle Marzena Pałasz Hotel Atut Wysowianka Kupiec Grupa LBT
Sponsorzy techniczni
Nike Futbol Sport Livestreamhd Grakom
Patroni medialni
Meloradio LM Przegląd koniński Wirtualny Konin infoKonin.pl Głos Wielkopolski TVP 3 Poznań
Copyright© KKPK Medyk POLOmarket Konin 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.
sport success