Znów wysoka wygrana z Partizánem. Koniec zgrupowania w Bardejowie
2018-02-17
Znów wysoka wygrana z Partizánem. Koniec zgrupowania w Bardejowie

Medyk Konin po raz drugi pokonał wysoko mistrza Słowacji – drużynę Partizána Bardejów. Na zakończenie drugiego zimowego zgrupowania nasze piłkarki wygrały 6:1 (5:0).

 

W pierwszej połowie mistrzynie Polski zagrały pierwszym składem. Miało to odzwierciedlenie w wyniku. W ciągu 45 minut nasze panie zdobyły pięć bramek, nie tracąc przy tym ani jednego trafienia. Po zmianie stron sztab szkoleniowy dał szansę gry wszystkim młodym piłkarkom. Druga odsłona rywalizacji zakończyła się jednobramkowym remisem. Gole w dzisiejszej potyczce z Partizánem zdobyły: Patrycja Balcerzak (x3), Anna Gawrońska, Aleksandra Stasiak i Nikol Kaletka. – Do przerwy na boisku prezentował się pierwszy skład Medyka. Dzięki fajnej grze udało nam się wypracować wysokie prowadzenie. Moje podopieczne dobrze realizowały założenia taktyczne. Po zmianie stron na boisku pojawiła się konińska młodzież i obraz rywalizacji się wyrównał. To było kolejne udane, dobrze przepracowane zgrupowanie. Najbardziej cieszy mnie to, że dotarliśmy do końca cali i zdrowi. Do tego dochodzi wyśmienita atmosfera. Mogę śmiało powiedzieć, że tworzymy drużynę – powiedział po zgrupowaniu w Bardejowie Roman Jaszczak, trener Medyka Konin.

 

Tuż po dzisiejszym sparingu piłkarki Medyka wyjechały do Konina. W poniedziałek czeka je odnowa biologiczna. W pozostałe dni przyszłego tygodnia będą szlifować taktykę i regenerować się przed pierwszym meczem o stawkę w 2018 roku. Ten zaplanowano na przyszłą sobotę, 24 lutego. Medyk zagra wtedy na wyjeździe, w ramach ćwierćfinału Pucharu Polski, z Czarnymi Sosnowiec.

 

 

Skład Medyka w 1. połowie: Emily Dolan – Krystyna Sikora, Klaudia Olejniczak, Sandra Sałata, Nicole Zając, Aleksandra Stasiak – Mariana Iwaniszyn, Patrycja Balcerzak, Nikol Kaletka – Anna Gawrońska, Karolina Majda.

 

Skład Medyka w 2. połowie: Monika Sowalska – Krystyna Sikora, Weronika Helińska, Radosława Sławczewa, Nicole Zając, Aleksandra Stasiak, Aleksandra Żurek, Anna Zając, Klaudia Łasicka – Nikol Kaletka, Julia Gawlak-Socka.

 


Najbliższy mecz
strzalka do daty
..
godzina:
VS
/
Tabela Ekstraligi
DRUŻYNA MECZ PUNKTY
1 Górnik Łęczna 14 40
2 KKPK Medyk Konin 14 35
3 KKS Czarni Sosnowiec 14 34
4 AZS PWSZ Wałbrzych 14 31
5 UKS SMS Łódź 14 21
6 AZS UJ Kraków 14 20
7 GKS Katowice 14 17
8 AZS PSW Biała Podlaska 14 13
9 Olimpia Szczecin 14 13
10 AZS Wrocław 14 9
11 Mitech Żywiec 14 6
12 Polonia Poznań 14 1
Kalendarz wydarzeń
Dołącz do nas na Facebooku
Tweetuj z nami
Partner generalny
Miasto Konin
Sponsor tyturalny
Sponsorzy główni
ART-METAL PKS Marzena Pałasz Hotel Atut Wysowianka Kupiec Grupa LBT La Perle Fruid Land Central Park Bar
Sponsorzy techniczni
Nike Futbol Sport Livestreamhd Grakom BoHdan Siłownia
Patroni medialni
Meloradio LM Przegląd koniński Wirtualny Konin infoKonin.pl Głos Wielkopolski TVP 3 Poznań
Copyright© KKPK Medyk POLOmarket Konin 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.
sport success