3 Pytania do Nikol Kaletki po meczu z Olimpią Szczecin.
2019-04-30
3 Pytania do Nikol Kaletki po meczu z Olimpią Szczecin.

1. Tradycyjnie prosimy o podsumowanie meczu z Olimpia Szczecin.

 

Olimpia mimo niewysokej pozycji w tabeli, na własnym boisku zawsze jest niewygodnym i wymagającym przeciwnikiem. Zespół ze Szczecina potrafi skutecznie zmobilizować się na przeciwników z czołówki. Tym razem było tak samo i wiedzialysmy przed meczem, że 3 punkty wywiezione ze Szczecina nie będą łatwą potyczką. Było to dla nas ciężkie spotkanie, ale przez większość meczu miałyśmy kontrolę nad spotkaniem udokomentowujac to dwiema bramkami.

 

2. Jak skomentujesz sytuację w tabeli, bo po tej kolejce bardzo się zmieniła, droga do Mistrzostwa ponownie się otworzyła dla Medyka.

 

.Po porażce z Łęczna na własnym stadionie wszyscy gratulowali Mistrzostwa Łęcznej, nikt nie brał pod uwagę iż dołek ze spadkiem formy zespołu z Lubelszczyzny będzie trwał tak długo. Po ostatniej kolejce i porażce Łęcznej u siebie z Czarnymi, różnica punktowa z 8 zmalała do 3 co otworzyło realną szansę na walkę o tytuł mistrzowski Medykowi, ale należy też pamiętać że zespół z Sosnowca oraz Wałbrzycha również poczuły niepowtarzalną szansę włączenia się do walki o tytuł. Play-ofy pierwszy raz od wielu lat będą w każdej kolejce przystwarzaly kibicom nielada emocji bo potknięcie każdego zespolu z pierwszej trójki będzie powodował zmiany lidera  w tabeli. W najlepszej sytuacji w play-off jest drużyna z Łodzi, która teoretycznie nie ma szans na mistrzostwo, natomiast trzeba pamiętać że ten zespół grając bez presji walki o tytuły może odbierać punkty najlepszym. Dla nas po raz kolejny w tym sezonie zaswiecilo się światełko i szansa na zdobycie upragnionego mistrza i liczę że po średnim sezonie stać nas będzie na poprawienie gry i skorzystanie z szansy, którą dał nam los i zdobędziemy Mistrza!

 

3. Jakie dajesz szanse poszczególnym drożynom na Mistrzostwo w kontekście zakończenia się rundy zasadniczej sezonu 2019/2020?

 

Tak naprawdę realnie o tytuł mistrza w tym sezonie będą walczyć 3 drużyny: Medyk, Łęczna i Sosnowiec, natomiast mistrzem będzie drużyna, która nie będzie gubiła punktów z pozostałą trójką w play off. Uważam że to Medyk wygra tą walkę o Mistrza bo stać nas na to!

 

 


Najbliższy mecz
strzalka do daty
..
godzina:
VS
/
Tabela Ekstraligi
DRUŻYNA MECZ PUNKTY
1 Górnik Łęczna 27 65
2 Medyk Konin 27 64
3 KKS Czarni Sosnowiec 27 61
4 AZS PWSZ Wałbrzych 27 51
5 UKS SMS Łódź 27 39
6 GKS Katowice 27 35
7 AZS UJ Kraków 27 42
8 AZS PSW Biała Podlaska 27 38
9 Olimpia Szczecin 27 28
10 AZS Wrocław 27 19
11 Mitech Żywiec 26 15
12 Polonia Poznań 26 1
Kalendarz wydarzeń
Dołącz do nas na Facebooku
Tweetuj z nami
Partner generalny
Miasto Konin
Sponsor tyturalny
Sponsorzy główni
Kupiec
Sponsorzy techniczni
PKS Marzena Pałasz Hotel Atut Nike Futbol Sport Wysowianka Livestreamhd BoHdan Siłownia La Perle Central Park Bar RDR
Patroni medialni
Meloradio LM Przegląd koniński Wirtualny Konin infoKonin.pl Głos Wielkopolski TVP 3 Poznań
Copyright© KKPK Medyk POLOmarket Konin 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.
sport success