Udany turniej w SP nr 10 w Gosławicach
2017-03-09
Udany turniej w SP nr 10 w Gosławicach

W dniu 8.03.2017 z okazji dnia Kobiet w SP nr 10 w Gosławicach odbył się turniej piłkarski dla dziewczynek. Wydarzenie, pod czujnym okiem trenerek Pauliny Kucharzak i Marty Woźniak, miało na celu zachęcić większą ilość dziewczynek do gry w piłkę nożną.


W turnieju udział wzięło 7 drużyn 3 osobowych grających systemem każdy z każdym, czyli 21 dziewczynek, które dzielnie rywalizowały między sobą czemu towarzyszyło wiele emocji. Walka toczyła się do samego końca, a to kto znalazł się  na najwyższym stopniu podium rozstrzygnęło się w ostatnim meczu, który zakończył się rzutami karnymi.


"Celem turnieju było zachęcenie jak największej ilości dziewczynek ze szkoły podstawowej nr 10 do gry w piłkę nożną. Sam turniej pokazał, że w tych młodych dziewczynkach drzemie duży potencjał i dobrym pomysłem była jego organizacja właśnie tam. Dziewczyny wykazały duże zaangażowanie. Nie zabrakło też emocji piłkarskich więc wszystko co sobie założyliśmy zostało zrealizowane. Dziewczyny doskonale się bawiły grając w w piłkę a to najważniejsze." - Marta Woźniak.


"Mamy nadzieję, że między innymi przez ten turniej dziewczynki zmienią nastawienie do lekcji wf''u, a w szczególności do piłki nożnej i już wkrótce będą częściej i w większej ilości pojawiały się na moich zajęciach, które odbywają się cyklicznie w poniedziałki i piątki w godzinach od 14:30 do 16:30. Bardzo miło spędziliśmy swoje święto troszkę inaczej niż to zwykle w szkołach bywa. Widziałam, że dziewczynki były szczęśliwe i bardzo zaangażowane, a to nas - trenerki cieszy najbardziej!"


Paulina Kucharzak


Najbliższy mecz
strzalka do daty
..
godzina:
VS
/
Tabela Ekstraligi
DRUŻYNA MECZ PUNKTY
1 KKPK Medyk Konin 16 48
2 GKS Górnik Łęczna 16 44
3 KKS Czarni Sosnowiec 16 29
4 AZS PWSZ Wałbrzych 16 29
5 UKS SMS Łódź 16 28
6 MKS Olimpia Szczecin 16 18
7 AZS Wrocław 15 14
8 GOSiRKi Piaseczno 16 14
9 TS Mitech Żywiec 15 14
10 AZS UJ Kraków 16 13
11 AZS PSW Biała Podlaska 16 12
12 Sztorm AWFiS Gdańsk 16 8
Kalendarz wydarzeń
Dołącz do nas na Facebooku
Tweetuj z nami
Partner generalny
Miasto Konin
Sponsor tyturalny
Sponsorzy główni
Drukarnia Braci Wielińskich FORMA klub fitnes ART-METAL PKS La Perle Marzena Pałasz Hotel Atut Wysowianka
Sponsorzy techniczni
Nike Futbol Sport
Patroni medialni
Radio Merkury Radio Zet Gold LM Przegląd koniński Wirtualny Konin infoKonin.pl Tylko Ekstraklasa
Copyright© KKPK Medyk POLOmarket Konin 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.
sport success