UKS Górnicza Konin zwycięża z Ostrovią 1909 Ostrów WLKP
2017-04-10

Piłkarki UKS Górniczej Konin na swoją korzyść rozegrały starcie z Ostrovią 1909 Ostrów Wielkopolski na bocznym boisku przy stadionie imienia Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego w Koninie wynikiem 2:0 (1:0).

W pierwszej połowie, w 31 minucie celny strzał na bramkę gości po otrzymaniu piłki w polu karnym oddała Agnieszka Garczarek. Wynik utrzymał się do przerwy. W drugiej odsłonie meczu akcję na kolejną bramkową zdobycz wykończyła kapitan Natalia Stasikowska. Gol zdobyty w 56 minucie ustanowił wynik zwycięskiego spotkania podopiecznych trenerki Marty Woźniak.

Drużyna Górniczej Konin w tabeli rozgrywek II ligi grupy kujawsko-pomorskiej za sprawą 3 wywalczonych punktów przesunęła się z 11 na 10 pozycję. W 15 kolejce dziewczyny powalczą na wyjeździe z Polonią Środa Wielkopolska. Mecz odbędzie się 22.04.17 roku.

UKS Górnicza Konin vs Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski: 2:0 (1:0)

Bramki: Agnieszka Garczarek 31', Natalia Stasikowska 56'

UKS Górnicza Konin: Karolina Fiedorowicz - Izabela Chojnacka, Paulina Mazurkiewicz, Karolina Łaniewska, Martyna Janik, Marta Mroczkowska, Paulina Massel, Agnieszka Garczarek, Angelika Mandziej, Natalia Romańska, Natalia Stasikowska

Rezerwa: Weronika Gorzelińska, Oliwia Galusik, Natalia Bartczak, Wiktoria Założna, Sara Budna

W drugiej połowie meczu zaprezentowały się: Natalia Bartczak, Wiktoria Założna, Sara Budna