Obejrzyj mecz UKS Górniczej Konin z Akademią Piłkarską LG
2017-04-30

Podopieczne trenerki Marty Woźniak zremisowały mecz z liderem drugiej ligi grupy kujawsko-pomorskiej - Akademią Piłkarską LG. Mecz zakończył się wynikiem 2:2 (1:1). Zapraszamy do obejrzenia starcia.

Wynik spotkania otworzyła kapitan Natalia Stasikowska. Z kolei na 1:1 do przerwy wyrównała piłkarka Akademii. Druga połowa była jeszcze bardziej emocjonująca, bowiem piłkarki Górniczej Konin do samego końca zaciekle walczyły o zwycięstwo. Wspomniana Natalia Stasikowska podwyższyła poprzeczkę na 2:1 lecz zawodniczka gości w doliczonym czasie gry doprowadziła do 2:2.

UKS Górnicza Konin vs Akademia Piłkarska LG: 2:2 (1:1)

UKS Górnicza Konin: Weronika Gorzelińska - Izabela Chojnacka, Martyna Janik, Marta Mroczkowska, Karolina Łaniewska, Paulina Mazurkiewicz, Agnieszka Garczarek, Angelika Mandziej (Natalia Bartczak), Sara Budna, Natalia Romańska, Natalia Stasikowska

Rezerwa: Wiktoria Założna, Oliwia Galusik, Natalia Bartczak