Zwycięstwo w Miesiączkowie z Unifreeze Górzno
2017-05-14
Zwycięstwo w Miesiączkowie z Unifreeze Górzno

Piłkarki rezerw Medyka w meczu o fotel lidera pokonały KS Unifreeze Górzno.

 

14 maja o godzinie 11.00 w Miesiączkowie odbył się mecz pomiędzy drużynami, które zajmowały miejsca 1 i 2 w tabeli I ligi grupy północnej. Po meczu stojącym na dobrym poziomie pierwszoligowym, nasze piłkarki pokonały dotychczasowego lidera w sposób nie wbudzający złudzeń. Okazałe, wyjazdowe zwycięstwo 4:0 pozwoliło objąć prowadzenie w rozgrywkach i cieszyć nim do, co najmniej następnej, tak zwanej kolejki rozgrywkowej.

 

KS Unifreeze Górzno - ZSGE Medyk II Konin 0:4 (0:2)

 

Klaudia Nogalska 20' Natalia Rabiega 31' Agnieszka Fecycz 52' Anna Zając 89'

 

ZSGE Medyk II Konin - Natalia Dominiczak - Faustyna Sikorska, Dominika Woźniak, Klaudia Olejniczak (k), Weronika Helińska, Agnieszka Fecycz (70' Joanna Trybus) - Anna Zając, Klaudia Łasicka, Kinga Łatka (80' Emilia Libner) - Klaudia Nogalska, Natalia Rabiega [Trener - Janusz Gajewski]

 

Opinie o meczu -

Dominika Woźniak - "Wiedziałyśmy, że mecz z Unifreeze będzie należał do tych z serii, najtrudniejszych. Nie rozpoczął się on dla nas najlepiej, ponieważ nie ustrzegłyśmy się błędu, w wyniku, którego przeciwniczki miały szanse na zdobycie gola  z rzutu karnego. Nasza bramkarka, Natalia Dominiczak wykazała się bardzo dobrą dyspozycją i obroniła strzał Agaty Bały. Myślę, że był to istotny moment meczu i bez wątpienia wpłynął na jego dalsze losy. Z biegiem czasu stwarzałyśmy sobie coraz więcej sytuacji strzeleckich i do szatni schodziłyśmy z wynikiem 2:0 po strzałach Klaudii Nogalskiej i Natalii Rabiegi. W drugiej połowie starałyśmy się powiększyć naszą przewagę. Po wielu składnych akcjach całego zespołu, dwukrotnie podwyższyłyśmy wynik, ustalając go na 4:0, po golach Agnieszki Fecycz i Anny Zając. Do Konina powróciłyśmy jako szczęśliwe  liderki I ligi grupy północnej".

 

Natalia Dominiczak - "Dzisiejsze spotkanie stało na bardzo wysokim poziomie. Cała drużyna pracowała na ten sukces. Zdeterminowane, skoncentrowane, dzielnie walczyłyśmy do ostatniego gwizdka. Mimo, że na początku meczu przeciwniczki mogły otworzyć wynik z rzutu karnego, to generalnie panowałyśmy na boisku i nie oddałyśmy inicjatywy. To my zwyciężyłyśmy w tym, emocjonującym spotkaniu. Cieszę się z "czystego konta" i jestem bardzo dumna z drużyny. Pozostawiłyśmy na boisku bardzo dużo zdrowia i zadowolone ze zdobycia kolejnych, ważnych 3 punktów, myślimy już o następnym meczu ligowym i na nim koncentrujemy się."


Najbliższy mecz
strzalka do daty
..
godzina:
VS
/
Tabela Ekstraligi
DRUŻYNA MECZ PUNKTY
1 Górnik Łęczna 0 0
2 Medyk Konin 0 0
3 Czarni Sosnowiec 0 0
4 AZS PWSZ Wałbrzych 0 0
5 UKS SMS Łódź 0 0
6 Olimpia Szczecin 0 0
7 Mitech Żywiec 0 0
8 AZS UJ Kraków 0 0
9 AZS PSW Biała Podlaska 0 0
10 AZS Wrocław 0 0
11 Unifreeze Górzno 0 0
12 Sportowa Czwórka Radom 0 0
Kalendarz wydarzeń
Dołącz do nas na Facebooku
Tweetuj z nami
Partner generalny
Miasto Konin
Sponsor tyturalny
Sponsorzy główni
ART-METAL PKS La Perle Marzena Pałasz Hotel Atut Wysowianka Kupiec Grupa LBT
Sponsorzy techniczni
Nike Futbol Sport Livestreamhd Grakom
Patroni medialni
Meloradio LM Przegląd koniński Wirtualny Konin infoKonin.pl Głos Wielkopolski TVP 3 Poznań
Copyright© KKPK Medyk POLOmarket Konin 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.
sport success