Jutro mecz z AZS PWSZ Wałbrzych
2017-09-02
Jutro mecz z AZS PWSZ Wałbrzych

Wymagający rywal czeka tuż po turnieju kwalifikacyjnym do 1/16 finału Ligi Mistrzyń, piłkarki Medyka Konin. Podopieczne trenera Romana Jaszczaka zmierzą się jutro o 17.00 przy Podwalu z liderem ekstraligi po czwartej kolejce – AZS-em PWSZ Wałbrzych.

 

Doskonałe wyniki AZS-u PWSZ to nie przypadek. Od wywalczenia awansu do ekstraligi wałbrzyszanki prezentują z sezonu na sezon coraz lepszą formę. W sezonie 2015/2017 jako beniaminek były piąte. W kolejnym sezonie AZS zgarnął brąz. Teraz zespół naszego dzisiejszego rywala przebojem wdarł się do czołówki i przez kilka dni był nawet liderem (do dzisiejszego zwycięskiego spotkania Górnika Łęczna z Czarnymi Sosnowiec). W AZS PWSZ Wałbrzych doszło tego lata do wielu zmian. Z dalszej gry w zespole zrezygnowała m.in. bramkarka Daria Antończyk, która zakończyła karierę. Do drużyny trafiła, pozyskana z Turbine Poczdam, etatowa reprezentantka Polski, Jolanta Siwińska. W zespole pojawiły się też m.in.: Andżelika Dąbek, Monika Kędzierka, Julita Głąb, Oliwia Rapacka, Martyna Zańko, Katarzyna Rozmus i znana doskonale w Koninie, Jagoda Szewczuk.

 

W tej edycji rozgrywek AZS PWSZ zanotował trzy wygrane i jeden remis. Zawodniczki trenera Kamila Jasińskiego pokonały 5:2 Olimpię Szczecin, 9:0 Unifreeze Górzno oraz 4:3 Sportową Czwórkę Radom. Wałbrzyszanki podzieliły się też punktami z Czarnymi Sosnowiec po bezbramkowym remisie przed własną publicznością.

 

Niedzielny mecz Medyka z AZS-em PWSZ Wałbrzych rozpocznie się o 17.00. Zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców. Wstęp na spotkanie będzie darmowy!


Najbliższy mecz
strzalka do daty
..
godzina:
VS
/
Tabela Ekstraligi
DRUŻYNA MECZ PUNKTY
1 Górnik Łęczna 0 0
2 Medyk Konin 0 0
3 Czarni Sosnowiec 0 0
4 AZS PWSZ Wałbrzych 0 0
5 UKS SMS Łódź 0 0
6 Olimpia Szczecin 0 0
7 Mitech Żywiec 0 0
8 AZS UJ Kraków 0 0
9 AZS PSW Biała Podlaska 0 0
10 AZS Wrocław 0 0
11 Unifreeze Górzno 0 0
12 Sportowa Czwórka Radom 0 0
Kalendarz wydarzeń
Dołącz do nas na Facebooku
Tweetuj z nami
Partner generalny
Miasto Konin
Sponsor tyturalny
Sponsorzy główni
ART-METAL PKS La Perle Marzena Pałasz Hotel Atut Wysowianka Kupiec Grupa LBT
Sponsorzy techniczni
Nike Futbol Sport Livestreamhd Grakom BoHdan Siłownia
Patroni medialni
Meloradio LM Przegląd koniński Wirtualny Konin infoKonin.pl Głos Wielkopolski TVP 3 Poznań
Copyright© KKPK Medyk POLOmarket Konin 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.
sport success