Przegrana w Łęcznej. Medyk z brązowymi medalami
2018-05-27
Przegrana w Łęcznej. Medyk z brązowymi medalami

Medyk Konin przegrał dziś w ostatnim meczu sezonu na wyjeździe z Górnikiem Łęczna 2:3 (2:1). W korespondencyjnym spotkaniu piłkarki Czarnych Sosnowiec zremisowały 0:0 z AZS-em PWSZ Wałbrzych. To oznacza, że nasza drużyna zakończyła miniony już sezon ekstraligi na trzecim miejscu.

 

Początek pojedynku należał do piłkarek z Łęcznej, które zagroziły bramce Medyka już w drugiej minucie, gdy z dystansu przymierzyła Gabriela Grzywińska. Emily Dolan zbiła tę piłkę na rzut rożny. W szóstej minucie pierwszy celny strzał po stronie Medyka oddała Anna Gawrońska. W 21. minucie po raz kolejny z większej odległości uderzyła Grzywińska. Tym razem futbolówka po jej strzale z około 35 metrów ugrzęzła w samym okienku konińskiej bramki. Medyk odpowiedział po czterech minutach, gdy w pole karne zagrała Anna Gawrońska. Tam, strzelając z ostrego kąta, gola na 1:1 zdobyła Patrycja Balcerzak. W ostatniej minucie regulaminowego czasu gry w łęczniańskim polu karnym sfaulowana została Anna Gawrońska. Stały fragment na bramkę numer dwa dla konińskiej drużyny zamieniła Natalia Chudzik. Kolejne dwa rzuty karne obejrzeliśmy po przerwie. Oba zostały odgwizdane w obrębie konińskiej „szesnastki” i oba wykorzystała Emilia Zdunek. W 64. minucie sędzia dopatrzyła się faulu Sandry Sałaty. Dwie minuty przed końcem odgwizdała z kolei wątpliwe zagranie ręką przez Natalię Chudzik.

 


Skład Medyka Konin: Emily Dolan – Klaudia Olejniczak, Radosława Sławczewa, Sandra Sałata, Nicole Zając – Natalia Pakulska, Klaudia Łasicka (’82 Mariana Iwaniszyn), Krystyna Sikora (’89 Anna Maria Zając), Patrycja Balcerzak (’72 Nikol Kaletka), Natalia Chudzik, Anna Gawrońska


Najbliższy mecz
15 Kolejka Ekstraligi
strzalka do daty
23.02.2019
godzina: 11:00
Medyk Konin
VS
Medyk Konin
Czarni Sosnowiec
/
Medyk Konin
Tabela Ekstraligi
DRUŻYNA MECZ PUNKTY
1 Górnik Łęczna 14 40
2 KKPK Medyk Konin 14 35
3 KKS Czarni Sosnowiec 14 34
4 AZS PWSZ Wałbrzych 14 31
5 UKS SMS Łódź 14 21
6 AZS UJ Kraków 14 20
7 GKS Katowice 14 17
8 AZS PSW Biała Podlaska 14 13
9 Olimpia Szczecin 14 13
10 AZS Wrocław 14 9
11 Mitech Żywiec 14 6
12 Polonia Poznań 14 1
Kalendarz wydarzeń
Dołącz do nas na Facebooku
Tweetuj z nami
Partner generalny
Miasto Konin
Sponsor tyturalny
Sponsorzy główni
ART-METAL PKS Marzena Pałasz Hotel Atut Wysowianka Kupiec Grupa LBT La Perle Fruid Land Central Park Bar
Sponsorzy techniczni
Nike Futbol Sport Livestreamhd Grakom BoHdan Siłownia
Patroni medialni
Meloradio LM Przegląd koniński Wirtualny Konin infoKonin.pl Głos Wielkopolski TVP 3 Poznań
Copyright© KKPK Medyk POLOmarket Konin 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.
sport success