Przegrana w Łęcznej. Medyk z brązowymi medalami
2018-05-27
Przegrana w Łęcznej. Medyk z brązowymi medalami

Medyk Konin przegrał dziś w ostatnim meczu sezonu na wyjeździe z Górnikiem Łęczna 2:3 (2:1). W korespondencyjnym spotkaniu piłkarki Czarnych Sosnowiec zremisowały 0:0 z AZS-em PWSZ Wałbrzych. To oznacza, że nasza drużyna zakończyła miniony już sezon ekstraligi na trzecim miejscu.

 

Początek pojedynku należał do piłkarek z Łęcznej, które zagroziły bramce Medyka już w drugiej minucie, gdy z dystansu przymierzyła Gabriela Grzywińska. Emily Dolan zbiła tę piłkę na rzut rożny. W szóstej minucie pierwszy celny strzał po stronie Medyka oddała Anna Gawrońska. W 21. minucie po raz kolejny z większej odległości uderzyła Grzywińska. Tym razem futbolówka po jej strzale z około 35 metrów ugrzęzła w samym okienku konińskiej bramki. Medyk odpowiedział po czterech minutach, gdy w pole karne zagrała Anna Gawrońska. Tam, strzelając z ostrego kąta, gola na 1:1 zdobyła Patrycja Balcerzak. W ostatniej minucie regulaminowego czasu gry w łęczniańskim polu karnym sfaulowana została Anna Gawrońska. Stały fragment na bramkę numer dwa dla konińskiej drużyny zamieniła Natalia Chudzik. Kolejne dwa rzuty karne obejrzeliśmy po przerwie. Oba zostały odgwizdane w obrębie konińskiej „szesnastki” i oba wykorzystała Emilia Zdunek. W 64. minucie sędzia dopatrzyła się faulu Sandry Sałaty. Dwie minuty przed końcem odgwizdała z kolei wątpliwe zagranie ręką przez Natalię Chudzik.

 


Skład Medyka Konin: Emily Dolan – Klaudia Olejniczak, Radosława Sławczewa, Sandra Sałata, Nicole Zając – Natalia Pakulska, Klaudia Łasicka (’82 Mariana Iwaniszyn), Krystyna Sikora (’89 Anna Maria Zając), Patrycja Balcerzak (’72 Nikol Kaletka), Natalia Chudzik, Anna Gawrońska


Najbliższy mecz
strzalka do daty
..
godzina:
VS
/
Tabela Ekstraligi
DRUŻYNA MECZ PUNKTY
1 Górnik Łęczna 27 65
2 Medyk Konin 27 64
3 KKS Czarni Sosnowiec 27 61
4 AZS PWSZ Wałbrzych 27 51
5 UKS SMS Łódź 27 39
6 GKS Katowice 27 35
7 AZS UJ Kraków 27 42
8 AZS PSW Biała Podlaska 27 38
9 Olimpia Szczecin 27 28
10 AZS Wrocław 27 19
11 Mitech Żywiec 26 15
12 Polonia Poznań 26 1
Kalendarz wydarzeń
Dołącz do nas na Facebooku
Tweetuj z nami
Partner generalny
Miasto Konin
Sponsor tyturalny
Sponsorzy główni
Kupiec
Sponsorzy techniczni
PKS Marzena Pałasz Hotel Atut Nike Futbol Sport Wysowianka Livestreamhd BoHdan Siłownia La Perle Central Park Bar RDR
Patroni medialni
Meloradio LM Przegląd koniński Wirtualny Konin infoKonin.pl Głos Wielkopolski TVP 3 Poznań
Copyright© KKPK Medyk POLOmarket Konin 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.
sport success