Ania Gawrońska po meczu z AZS PWSZ Wałbrzych
2017-04-16

W ostatnim meczu wyjazdowym Anna Gawrońska ustanowiła wynik spotkania pomiędzy AZS PWSZ Wałbrzych, a Medykiem Konin. Koninianki zwyciężyły wałbrzyszanki 5:1. Sprawdźcie wypowiedź kapitan Mistrzyń Polski o meczu, zdobytej bramce i nie tylko!

Anna Gawrońska: "Jak zawsze po zgrupowaniu reprezentacji i nieobecności aż 11 zawodniczek były obawy przed meczem, ale tym razem obawy te okazały się niepotrzebne. W mojej opinii zagraliśmy najlepszy mecz w tej rundzie. Mecz od początku był całkowicie pod naszą kontrolą i z każdą minutą akcje pod bramką Wałbrzycha były coraz groźniejsze. Utrata bramki w 7 minucie po stałym fragmencie gry tylko nas zmobilizowała do dalszych ataków i strzelenie bramki było tylko kwestią czasu co udało się już 4 minuty później. Cieszę się, że zagraliśmy naprawdę dobre spotkanie pod względem taktycznym. Zdobyliśmy kolejne 3 punkty i utrzymaliśmy przewagę w tabeli nad Górnikiem Łęczna. Teraz przerwa świąteczna i kilka dni zasłużonego odpoczynku aby naładować akumulatory na dwie ostatnie kolejki rundy zasadniczej. A co do bramki ciesze się, że udało mi się strzelić tak pięknego gola. Wszystko wyszło tak jak sobie zamierzyłam (śmiech). Czekałam tylko na ruch Darii w bramce."